NICEYARD 4 szt./kpl. samochodowy hak O-Ring Seal Remover Pick Set Car Oil Seal Hook Hand Tool Set

zł22.58 zł17.61 Darmowa wysyłka

Tagi: реечный pasek, elektryk samochodowy, obwodnicy narzędzie, składany bagaż, samochód e, wybór pierścienia samouszczelniającego o przekroju okrągłym, zainstalować gniazdka, narzędzie do elektryka samochodowego, hak pierścień uszczelniający, Narzędzie do naprawy samochodów.

W magazynie

Opis

  • Typ: Połączenie
  • marka: Fajne miejsce
  • Aplikacja: Zestaw Narzędzi Do Naprawy Rowerów
  • Rozmiar: as picture
  • Numer Modelu: 20015
  • DIY dostawy: Obróbka metali
  • Pakiet: Inne

Funkcja: służy jako samochodowego dławnicy pierścień uszczelniający śrubokręt, wygodny i przydatny w tym bezpośredni wybór, pełna hak, mały kąt hak, 90 stopni, hak, pasuje do większości Uszczelnień wysokiej jakości materiał stal może być stabilny i trwały specyfikacja: zastosowanie: samochodowy simering, uszczelniacz rodzaj uszczelnienia: bezpośredni wybór, pełna hak, mały kąt hak, 90 stopni, hak Ilość: 4 szt./zestaw Materiał: stal nierdzewna

Pakiet zawiera: 1 x O-Ring Seal Remover Pick Set

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Adleys.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. ograniczona gwarancja producenta na wadliwe produkty wynosi 12 miesięcy (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Adleys.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

pakiet

5
8
4
6
3
3
2
1
1
0

Ocena: 0 out of 5 (0 votes)

Dodaj opinię

Ocena